Prog.Hu

Linux MENTORT keresek probléma

Keresés
Hírlevél

Linux MENTORT keresek

2013-09-09T00:07+02:00
Eric Cartman
Eric CartmanProg.Hu
regisztrált tag
nyitotta: Eric Cartman, idő: 2006.05.29. 20:50, moderátor: moderator
  Értesítés változás esetén Felvétel kedvencekhez Küldés emailben

Kategóriák:Operációs rendszerek » Linux

Sorrend:
Időzóna:
Oldalanként:
Oszd meg!
Nos nekem egy olyan nő/férfi emberre van szügségem aki általában fent van a neten és segíteni tud nekem mert nem tudok átálni windows-ról pedig a LInux sokkal jobb. Ezért kéne nekm MENTOR aki segít. Kérek minden jelentkezőt hogy írjon nekem levelet

Köszönöm előre is
Ez nem a társalgóba kellett volna vagy állásajánlathoz!
vagy ez nem kapcsolódik a fejlesztéshez, a PcFórumon vesd fel előzmény
és mennyi pénzért? előzmény
ingyen

De azért köszi előzmény
google.com a barátod előzmény
DE MIÉRT AKARNAK INGYEN A TELIBEVERT TUDÁSHOZ HOZZÁJUTNI? MIKOR AZ EMBER ÉJSZAKÁKON ÁT VERI A TELIBEVERT GÉPET, HOGY TUDJA AMIT TUD!!!! INGYEN ADJAM ODA? előzmény
Egyet kell értenem az előttem szólóval! Rengeteg hasznos leírás van, amik használhatók, szerintem még busmanul is teljes referencia megtalálható, ha pedig elakadsz, akkor kismillió fórum van, ahol a konkrét kérdésedre válaszolnak. De hogy valaki arra szánjon időt, hogy Te megtanuld a linuxot? Miért? előzmény
Nos végül is igazatok van. de akkor létszives osszátok meg velem azokat az oldalakat ahonnan le lehet tölteni magyaril leírásokat magyarázatokat a LINUX-ról. Köszike előzmény
szabilinux.hu
google.co.hu előzmény
teljesseg igenye nelkul:
szabilinux.hu
ez ni: hogyanterjunkat winrol linre
debian.org/doc (angol)
linuxvilag.hu

bele kell nyugodni (nincs mit tenni), h a legtobb leiras angolul lesz/van... persze vannak jo magyar nyelvu konyvek, meg köll venni vagy le köll tolteni

van ilyen szo:
"létszives"
??? előzmény
'nem tudok átálni windows-ról pedig a LInux sokkal jobb'

A Linux rég vérciki, a BSD sem menő már. Ha tényleg kőarc vagy akkor kizárólag SkyOS-el vagy MacOS-el tolod. előzmény
mert nem tudok átálni windows-ról pedig a LInux sokkal jobb

Honnan tudod, ha mégcsak átállni sem tudsz? előzmény
tudja, és kész. előzmény
Oszd meg másokkal is!